0(212) 693 09 09

BAKLAVA AYNA MODELLERİ

Baklava dilimli desenli ayna modelleri yüzlerce ev, işyeri, ofis ve özel mekanlara yapılarak kullanıma sunulmuştur. Şirketimiz baklava ayna üreticisi ve montajcısı olarak yerinde ücretsiz keşif yaparak sizlere en uygun fiyat teklifini sunuyor. Aşağıda bir çok baklava kesim ayna modellerine ulaşabilir, dilediğiniz modeli yaptırabilirsiniz. Bu modeller şeffaf, füme, bronz ve cnc kesim ayna modelleridir. Aşağıda birçok baklava ayna modelleri örneklerini görebilirsiniz.

 

Baklava Ayna Modeli

Sizlerde bizlere beğendiğiniz baklava ayna modeli şeklini gösterebilir, birebir aynısını yaptırabilirsiniz. Tüm modelleri bilgisayar ortamına yerleştiriyor, en az fire ile en uygun tasarımları çıkarıyoruz.

Ev, işyeri, butik, mağaza, restaurant, giyim mağazası, otel aynası olarak mükemmel görüntüler elde edebilir, şık ve estetik bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Baklava ayna modelleri, istediğiniz ebat, ölçü, kalitede en uygun fiyatları ile yapılmakta olup, tüm tavan, kolun, duvar yerlerine uygulama yapılır, kaplanır. TEL: 0212 693 09 09Etiketler : , , ,


bank
Sipariş Bilgi Hattı
0(212) 693 09 09

Adınızı ve Telefonunuzu bırakın,ürün danışmanlarımız sizi arayıp ürün hakkında bilgi versinler.