0(212) 693 09 09

BAKLAVA AYNA NEDİR

Baklava ayna nedir ? Baklava ayna belirli ölçülerde, 4mm kalınlığında flotal aynaların kare şeklinde belirli ölçülerde kesilerek ortaya çıkarılmasıdır. Füme, bronz, şeffaf, mavi ve yeşil renk seçeneklerinde üretilerek istediğiniz alana montajlanır. Bu ayna modellerine baklava dilimli ayna, baklava desenli ayna, baklava kesim ayna modelleri de denilmektedir. Bu ayna modelleri özellikle modern ayna grubunda yer almaktadır. Şık, stil ayna olarak da bilinmektedir.

İki ayrı şekilde üretilerek duvara baklava ayna kaplama işlemi yapılır. Bunlardan ilki normal şartlarda, belirli ölçülerde kesilerek ortaya çıkarılan standart baklava ayna modelleridir. Tüm kenarları aynı ölçülerdedir. Örneğin; 20cmx20cm, 30cmx30cm vb.

İkincisi ise cnc kesim ayna olarak bilinen, kenarları çapak olmayacak şekilde bilgisayarlı kesim makinelerinde kesme işlemi yapılan aynalardır. Mükemmel projelerin ve sorunsuz montajlama işlemi için tercih edilebilir. Standart aynalara göre daha dar bir görünüşe sahiptir. Bu aynalarda ölçü su damlası şeklinde olacak şeklinde ortaya çıkmaktadır. Bir kenarı diğer kenardan birkaç cm kısadır.

 

Duvara ve Tavana Baklava Ayna

Belirli ölçülere sahip duvar, tavan, diğer alanlara silikon, mastik ve özel yapıştırıcılarla yapıştırılır. Yapıştırılacak yerin nemli olmamasına ve hava sirkülasyonu olmasına dikkat edilerek montaj yapılır. Bu sayede uzun yıllar sorun yaşamadan sağlıklı bir şekilde kullanabilir, keyfini sürebilirsiniz. Tavana ayna koymak veya taktırmak istediğinizde, garantili montajı, uygulaması, kaplaması yaptırmak istediğinizde şirket olarak anında servisi ile hizmet veriyoruz.

Şirketimizden ücretsiz keşif isteyerek yerinde birebir ölçü alıyor, en uygun fiyatları tüm mekanlarınıza baklava ayna uygulaması işlemini yapıyoruz. TEL: 0212 693 09 09Etiketler : , , , ,


bank
Sipariş Bilgi Hattı
0(212) 693 09 09

Adınızı ve Telefonunuzu bırakın,ürün danışmanlarımız sizi arayıp ürün hakkında bilgi versinler.