0(212) 693 09 09

BAKLAVA AYNACI

Şirketimiz 1988 yılından bu yana cam sanayii sektöründe faaliyet göstermektedir. Sektörde faaliyetleri arasında tüm cam ürünleri ve ayna modellerinin üretimi yer almaktadır. Türkiye’de bulunan sayısız bireysel ve kurumsal tüketiciye ürün teslimatını sorunsuz olarak yaparak teslim etmiştir. Şişecam ürünleri ile üretim yapan şirketimiz, bu sayede sorunsuz üretim yapan şirket unvanını kısa dönemde elde ederek, sürdürmektedir.

Modern yaşamın getirdiği yenilikler, tasarımsal mekanların önemle arttığı son zamanlarda dekoratif ürünlere yönelik talep artmıştır. Ev, işyeri, ofis gibi yaşam alanlarında kullanılan aynalar, artık yerini daha estetik daha şık modern ayna modellerine bırakmaya başlamıştır. Bu modeller arasında en çok tercih edilen baklava ayna, şirketimiz bünyesinde profesyonel bir ekiple birçok bireysel ve kurumsal müşterinin beğenisine sunulmaya başlamıştır.

 

Baklava Dilimli Dekoratif Ayna

Baklava ayna yapımı konusunda, zamanında ürün teslimatı yaparak, proje kapsamında mimari işbirliği ile çalışma yapması nedeniyle birçok konut projesinden ödül almış bir şirkettir.

Kendi bünyemizde yer alan mimarlarımızla ev, işyeri, ofis ve özel mekanlarınıza kadar gelerek sizlere en uygun modeli, baklava dilimli dekoratif ayna uygulamasının yapılacağı yerde tespit ediyoruz.

Dekoratif, varaklı, ferforje, ahşap, boy, antik, eskitme, flotal, füme, bronz, şeffaf, siyah, baklava desenli dilimli ayna modellerini en uygun fiyatları ile üreterek montajlıyoruz.

Yılların verdiği tecrübe ile ücretsiz keşif imkanını sunan tek ve ilk şirket olarak, yerinde ölçü alarak fiyatlandırma çalışması yapmaktadır.

Sizlerin memnuniyeti, bizlerin başarısını her geçen gün artırarak, baklava ayna firmaları arasında yerini zirveye taşımıştır.

Baklava aynacı olarak tüm desenli, dilimli, kesim, cnc, normal, dekoratif, modern duvar, boy, tavan ayna modelleri, fiyatları, uygulaması için ulaşabilirsiniz. TEL: 0212 693 09 09Etiketler : , , , ,


bank
Sipariş Bilgi Hattı
0(212) 693 09 09

Adınızı ve Telefonunuzu bırakın,ürün danışmanlarımız sizi arayıp ürün hakkında bilgi versinler.