0(212) 693 09 09

Baklava Desenli Ayna

Baklava desenli ayna, ayna modelleri arasında görsel olarak en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Desen olarak baklava şeklinde bir görüntüye sahip olması nedeniyle bu isimle anılmaktadır. Normal olarak üretimi gerçekleştirilen bu ürünlerin aynı zamanda Cnc kesim (Computer Numeric Control) denilen sistemle kesimi yapılarak montajı yapılır.

Tüm çalışmalarımızda Şişecam flotal ayna kullanılmaktadır. Kullanılacak alan uygulama işlemi öncesi kontrol geçirilerek, düz ve kuru bir ortam olması sağlanır. Bu sayede aynanın yapısal bozulmasının önüne geçilir. Kenarlarından kesinlikle atma yapmaz, paslanmaz.

Montajı yapılan tüm baklava desenli aynalar bizoteli olup, sıfır payla neredeyse yan yana dizilerek döşenir. Herhangi bir şekilde aralık bırakmaksızın kullanıma sunulur. Aynı zamanda el kesmesi, çapak ve diğer etkenlerin önüne geçmek için özel olarak rodajlama işlemine sokulur. Bu sayede net ve tam bir görüntü sağlanmış olur.

Ev, işyeri, işletmelerde antre, salon, kolon, duvar, asma tavan, şömine üstü olmak üzere birçok yere montajı yapılır.

 

Baklava Desenli Ayna Fiyatları

Baklava desenli ayna fiyatları, montajı yapılacak yerin durumu, niteliği ve ölçüsüne göre değişmektedir. Yerinde ücretsiz keşif yaparak sizlere katalog ve ürünlerle birebir tanıtım yapıyor, ayna hakkında bilgi veriyoruz.

Baklava desenli ayna modelleri, fiyatları, çeşitleri, özellikleri, satışı, kaplama, uygulama işlemleri için bizlere ulaşarak bilgi alabilirsiniz. TEL: 0212 693 09 09Etiketler : , , , ,


bank
Sipariş Bilgi Hattı
0(212) 693 09 09

Adınızı ve Telefonunuzu bırakın,ürün danışmanlarımız sizi arayıp ürün hakkında bilgi versinler.