0(212) 693 09 09

Baklava Dilimli Ayna

Baklava dilimli ayna, yan yana dizilen, flotal cinste belirli ölçülerde kesimi yapılmış olan aynalardan oluşan modern ayna tasarımlarıdır. Baklava şeklinde kesilerek montajlanması nedeniyle bu isim verilmektedir. 3 farklı renk seçeneği ile üretilerek sorunsuz bir şekilde monte edilmektedir. Şeffaf, bronz, füme renk ayna yapılır.

Ev, işyeri, ofis ve diğer tüm mekanların duvar, kolon, tavan yerlerine silikon, özel yapıştırıcı sistemleri kaplaması, uygulaması yapılmaktadır. Duvara montaj istenilirse sunta üstüne yapılarak sabit kalması veya zarar vermesi engellenir.

İstenilmesi halinde cnc kesim şeklinde de kesilerek uygulama işlemi yapılmaktadır. Normal ve cnc kesim arasında fark ise birinin tam kare olması, diğeri ise prizma kenar yapısına sahip dikdörtgene yakın bir şekilde olmasıdır.

Baklava dilimli asman tavan uygulamalarını birçok ev, villa, işyeri, ofis ortamlarına yaparak, ferah, zengin ve modern yaşam alanları sunduk. Uygulamalarımıza galeri bölümünden bakabilir, bizlere yerinde ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz.

Duvar, asma tavan, antre olmak üzere tüm yerlere baklava dilimi ayna yerleştirilmesi yapılarak, kaplama işlemi yapılır. Ev, işyeri, mağaza, butik, restaurant, lokanta, kafe, otel, kuaför salonu, berber, güzellik salonu, spor merkezi aynası olarak kullanılabilir.

Baklava Dilimli Ayna Fiyatları

Baklava dilimli ayna fiyatları yapılacak yerin ölçü durumuna göre belirlenmektedir. Fiyat aralığı renk, çerçeve durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ücretsiz keşifle yerinize kadar geliyor, sizlere mesleki bilgiye sahip ustalarımızla ürünleri tanıtıyoruz. Katalog ile sizlere kadar geliyor, ürünlerin kalitesini birebir olarak sizlere gösteriyoruz. 24 saat açık aynacı olarak hizmet vermekteyiz.

Baklava dilimli ayna modelleri, fiyatları, imalatı, satışı, montajı, teslimatı, özellikleri hakkında bilgi veriyor, ücretsiz olarak yerinde keşif yapıyoruz. TEL: 0212 693 09 09Etiketler : , , , ,


bank
Sipariş Bilgi Hattı
0(212) 693 09 09

Adınızı ve Telefonunuzu bırakın,ürün danışmanlarımız sizi arayıp ürün hakkında bilgi versinler.